KONKURS!!!!Plastikowa Butelka Zwrotna – Rośliny Kontra Smog

Bierzemy udział w konkursie, zapraszam do przynoszenia plastikowych butelek!!!!Prosimy o zgniatanie butelek przed dostarczeniem aby zajmowały mniej miejsca, dziękuję!!!! Gotowi-Start!!!!Przynosimy butelki!!!!!

Informacja od radnego!!!
Plastikowa Butelka Zwrotna – Rośliny Kontra Smog

„Rośliny za PET-y”

Ogłaszam konkurs!!! Mam zgodę na „zakup” 100 tysięcy plastikowych butelek, za które placówka otrzyma rośliny antysmogowe. W projekcie mogą brać udział wszelkie placówki, od żłobków po licea, samorządowe i niesamorządowe.

Zasady są proste- Dzieci przynoszą butelki, jedna plastikowa butelka to 10 groszy. Roślina antysmogowa kosztuje ok. 5-6 zł, więc 50 butelek to jedna roślinka. O reszcie decyduje dyrektor placówki- czy dzieci przynoszą butelki codziennie, czy raz na tydzień czy dopiero pod koniec akcji.
Zakończenie akcji to 31.12.2018. Zebrane butelki należy wyrzucić do dzwonów lub zadzwonić do MPK i umówić się na odbiór.
Do 7 stycznia trzeba mi przesłać zestawienie akcji w postaci liczby zebranych butelek, zdjęcia wszystkich butelek zebranych w jednym miejscu oraz oświadczenia pisemnego dyrektora lub właściciela placówki o ilości zebranych butelek (będzie ono miało charakter publiczny). Następnie urząd kupi roślinki i rozda je w UMK w takiej ilości jak zebrane butelki.

Zapraszam do udziału w akcji
Łukasz Wantuch