Zapisy

Szanowni rodzice, od 01.09.2020 Przechodzimy na warunki publiczne!!!!

5 godzin za darmo, za każdą kolejną 1zł.

Do końca sierpnia 2020 działamy jako przedszkole niepubliczne i wciąż prowadzimy zapisy, poniższe informacje dotyczą przedszkola niepublicznego, w celu uzyskania informacji na temat warunków przedszkola publicznego prosimy o kontakt telefoniczny!!!!!

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu uzyskania informacji o wolnych miejscach w Przedszkolu

 

 1. Pobierz Kartę Zgłoszenia Dziecka do Przedszkola, wypełnij dokładnie, ze szczególnym uwzględnieniem danych osób upoważnionych do odbioru dziecka z Przedszkola oraz informacji o stanie zdrowia i ewentualnych alergiach dziecka.
 2. Wypełnioną Kartę Zgłoszenia dziecka należy dostarczyć do Przedszkola – osobiście bądź przesłać drogą mailową na adres przedszkole@stacyjkowo.edu.pl.
 3. Następnie należy uregulować opłatę wpisową w kwocie 400zł. Jest to opłata jednorazowa, gwarantująca rezerwację miejsca w Przedszkolu. Opłaty można dokonać przelewem na konto Przedszkola.

  Niepubliczne Przedszkole STACYJKOWO

  ul. W. Weryhy-Darowskiego 18/1Lu,
  30-198 Kraków
  mBank 56 1140 2004 0000 3002 7552 0483
  z dopiskiem opłata wpisowa (w przypadku gdy dziecko ma inne nazwisko niż rodzice/opiekunowie wpisujemy imię i nazwisko dziecka).

 4. Ostatnim etapem zapisu dziecka do Przedszkola jest podpisanie umowy pomiędzy Rodzicami/opiekunami prawnymi, a Przedszkolem, określającej zasady świadczenia usług opiekuńczo – dydaktyczno – wychowawczych w naszej Placówce. Umowa obowiązuje przez jeden rok szkolny. Umowę można rozwiązać z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 5. W przypadku rezygnacji z przedszkola prosimy o poinformowanie nas w jak najszybszym terminie, aby nie blokować miejsca innym dzieciom. Opłata wpisowa nie jest zwracana.

 

Wyprawka:

Rodzice/opiekunowie dzieci rozpoczynających pobyt w naszym Przedszkolu proszeni są o dostarczenie następujących rzeczy:

 • pantofli na gumowej podeszwie (wsuwane lub zapinane)
 • szczoteczki i pasty do zębów
 • zestawu ubranek na zmianę (majteczki, skarpetki, bluzeczka, koszulka, spodnie)
 • pieluszek jednorazowych i mokrych chusteczek (tylko te dzieci, które chodzą w pieluszkach)
 • poduszki i kocyka w poszewce, prześcieradła na gumeczce120*60 lub 130*60, ręczniczka

Pozostałe elementy wyprawki takie jak: środki higieny, materiały plastyczne, pomoce dydaktyczne itp. dzieci otrzymują w naszym przedszkolu.